Kamer Sigurie Inteligjente Me Panel Diellor Me 2 Lente

Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve€65,00 Çmimi i rregullt€95,00
Ruaj €30,00

Resolution: Solar Panel / 3K Full HD
Gjendje
Transport FALAS ne te gjithe Shqiperine & Kosoven
Ne ofrojmë transport falas ne te gjithe Shqiperine.

Detajet Kamer Sigurie me Panel 3K Full HD

Eshte koha te mbroni ambjentet e shtepis tuaj ne menyren me te sigurte me modelin më të fundit të kameras me panel diellor. Regjistron pamje me rezolucion të lartë 3K Full HD dheperdor  teknologjinë e përparuar AI, kamera ofron gjurmim dhe detektimin e lëvizjeve në rrethin e ambientit për sigurinë maksimale. E pajisur me panel diellor që furnizon kamerën me energji 24/7, ju mund të kontrolloni çdo ambient direkt nga telefoni juaj duke shkarkuar aplikacionin për këtë qëllim.
REZOLUCIONI
Regjistrim vidio/foto 3K FULL HD me cilësinë më të lartë
WATERPROOF
PO, kamera është IP66 100% e Papërshkueshme nga uji, shiu, stuhit, ose debora. Ideale për të gjitha mjediset e jashtme
NIGHT VISION
PO, eshte e pajisur me teknologjin Night-Vision, me 4 LED te bardhe + 4 Infra RED LED, regjistron pamje te qarta gjate nates.
ME NGJYRA
PO, ka 4 LED te bardhe + 4 Infra RED Light per regjistrim te paster me ngjyre diten dhe naten.
AI HUMAN DETECTION
PO, ka teknologjin e avancuar AI te Human-Detection, gjithashtu mund të zgjidhni edhe një zonë specifike për mbikëqyrje.
AI HUMAN TRACKING
PO, mbështet gjurmimin inteligjent të AI Human Tracking dhe ju njofton përmes aplikacionit në kohë reale per cdo levizje ne ambjent
TOW-WAY AUDIO
PO, mund të komunikosh përmes kamerës me zë
REGJISTRIM 24/7
Suporton kartë memorie TF Card deri në 256 GB, mund të kontrolloni çdo mjedis 24/7
KONTROLL NGA APLIKACIONI
Aplikacionin mund ta shkarkoni ne cdo pajisje telefon/kompjuter Android, IOS, Windows
DISTANCA REGJISTRIMIT
Regjistrimi i imazheve të qarta deri në 15 metra distance
2024 Model i RI | 3K Full HD Kamer me Panel Diellor