Modelet Me Rezistente Ndaj Goditjeve

New Colors

Zbuloni Koleksionin
Transport FALAS ne te gjithe Shqiperine & Kosoven

ShockDrop

Një hap përpara në mbrojtje dhe dizajn unik.

Zbuloni modelet me te fundit te kasave Shockproof per telefonin tuaj iPhone, te ndertuara nga kombinimi i materialit PC shume te forte dhe materialit TPU fleksibel ne anesoret i cili absorvon cdo goditje, duke u siguruar se telefoni juaj eshte i sigurte nga cepi-ne-cep

Zbuloni Koleksionin Shockproof

Keni një pyetje? Jemi këtu për të ju ndihmuar.

Zbuloni pyetjet më të shpeshta nga klientët tanë. Ende keni pyetje? Kontaktoni direkt me suportin e klientit duke klikuar KETU

Ekipi ynë i suportit është në dispozicion 24/7Koha mesatare e përgjigjes: 1 minute
Transport FALAS ne te gjithe Shqiperine & Kosoven