Wave Design iPhone Case

Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve€16,99 Çmimi i rregullt€21,99
Ruaj €5,00
5.0

Zgjidh Pajisjen: iPhone 12
Color: Silver
Gjendje
Transport FALAS ne te gjithe Shqiperine & Kosoven
Ne momentin qe merrni porosin mund ta kontolloni produktin dhe me pas te beni pagesen me para ne dore

Detajet per Wave Case

Jepi telefonit pamjen me te vecante dhe mbrojtje te sigurte vetem me Wave Case. Ky dizajn kaq i vecante eshte i disponueshem ne 3 ngjyra fantastike, Silver, Cream White dhe Deep Purple. Material TPU i plote dhe rezistent per perdorim afatgjate.

Material
Material TPU Elastik, i plote & rezistent per perdorim te gjate
Shockproof
PO, absorvon goditje deri ne 3 meter lartesi
Anti-scratch
PO, material qe nuk gervishet
Wireless Charging
JO, nuk suporton karikim me Wireless
3mm Lifted
3mm i ngritur tek kamerat dhe ekrani
Bëje iPhone-in të duket

Customer Reviews

Rated by 16 reviews Write a review