Kamer Sigurie Me Panel Diellor 2K Full HD Me Aplikacion

Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve€65,00 Çmimi i rregullt€89,00
Ruaj €24,00

Resolution: 2K Full HD / Solar Camera
Gjendje
Transport FALAS ne te gjithe Shqiperine & Kosoven
Ne ofrojmë transport falas ne te gjithe Shqiperine & Kosoven

About the 2K Security Camera

Ju prezantojm me kameren inteligjente te siguris e pajisur me panel diellor - zgjidhja ideale per mbikëqyrjen e ambjenteve te jashtem. Me rezolucionin më të fundit 2K Full HD dhe teknologjinë e përparuar të AI, si Human Detection dhe Move Detection, detektimi dhe gjurmimi i njerëzve,. Kamera eshte 100% Waterproof e papërshkueshme nga uji ofron mbrojtje 24/7. Plus, furnizimi i tij me energji diellore do të thotë që nuk duhet të shqetësoheni kurrë për te gjetur nje prize te afert.
REZOLUCIONI
2K FULL HD regjistrim me vidio dhe foto ne rezolucion maksimal
WATERPROOF
PO, kamera është IP66 100% e Papërshkueshme nga uji, shiu, stuhit, ose debora. Ideale për të gjitha mjediset e jashtme
NIGHT VISION
PO, cilesi shume e larte e vidios gjate nates
ME NGJYRA
PO, ka 6 LED të bardha + 6 dritë infra të kuqe për shikim të plotë me ngjyra ditën dhe natën, deri në 12 metra në distancë.
AI HUMAN DETECTION
PO, ka teknologjin e avancuar AI te Human-Detection, gjithashtu mund të zgjidhni edhe një zonë specifike për mbikëqyrje.
AI HUMAN TRACKING
PO, mbështet gjurmimin inteligjent të AI Human Tracking dhe ju njofton përmes aplikacionit në kohë reale per cdo levizje ne ambjent
TOW-WAY AUDIO
PO, mund të komunikosh përmes kamerës me zë
REGJISTRIM 24/7
Suporton kartë memorie TF Card deri në 256 GB, mund të kontrolloni çdo mjedis 24/7
KONTROLL NGA APLIKACIONI
Aplikacionin mund ta shkarkoni ne cdo pajisje telefon/kompjuter Android, IOS, Windows
DISTANCA REGJISTRIMIT
Pamje e qarte regjistrimi deri ne 12 meter distance
2024 New Model | 2K Full HD