Kover iPhone Pasqyer Dizajn Silver

Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve€10,99 Çmimi i rregullt€15,00
Ruaj €4,01

Zgjidh Pajisjen: iPhone 12 Pro MAX
Gjendje
Transport FALAS ne te gjithe Shqiperine & Kosoven

Ne momentin qe merrni porosin mund ta kontolloni produktin dhe me pas te beni pagesen me para ne dore

Detajet per Koverin Pasqyre

Kover pasqyre per iPhone me një dizajn elegant dhe material TPU rezisent për të mbrojtur telefonin tuaj. Diazjni estetik i pasqyrës ofron një pamje moderne e cila nuk zbeht dhe as nuk gervishet me kalimin e kohes.

 
 
Materiali
E punuar me material të fortë PC dhe TPU në anë për t'i rezistuar goditjeve dhe rënieve
SHOCKPROOF
Rezistent ndaj cdo goditje deri ne 1.5 meter lartesi
Karikimi Wireless

PO, suporton karikim me wireless

Mbrojtje 3mm
3mm i ngritur tek kamerat dhe ekrani
Transport FALAS ne te gjithe Shqiperine & Kosoven