Stand Case me Mbeshtetese Model Shockproof

Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve€13,00 Çmimi i rregullt€16,00
Ruaj €3,00

Zgjidh Pajisjen: iPhone 12 Pro MAX
Ngjyrë: Graphite
Gjendje
Transport FALAS ne te gjithe Shqiperine & Kosoven

Ne momentin qe merrni porosin mund ta kontolloni produktin dhe me pas te beni pagesen me para ne dore

Në lidhje me rastin e parasyshme

I projektuar veçanërisht për të siguruar mbrojtje maksimale nga goditjet e papritura. Stand Case eshte i ndertuar nga materiale PC shume i forte dhe rezistent. Ne pjesen e pasme te koverit eshte e vendosur një mbeshtetese super praktike dhe e rehatshme. 

Materiali

E punuar me material të fortë PC dhe TPU në anë për t'i rezistuar goditjeve dhe rënieve

SHOCKPROOF

Rezistent ndaj cdo goditje deri ne 3 meter lartesi

Karikimi me valë

JO, nuk suporton karikim me Wireless

Mbrojtje 3mm

3mm i ngritur tek kamerat dhe ekrani

Transport FALAS ne te gjithe Shqiperine & Kosoven