Ring Case Transparent me Unaze Mbajtese Model Shockproof

Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve€13,99 Çmimi i rregullt€16,00
Ruaj €2,01

Zgjidh Pajisjen: iPhone 12 Pro MAX
Ngjyra: Black
Gjendje
Transport FALAS ne te gjithe Shqiperine & Kosoven

Ne momentin qe merrni porosin mund ta kontolloni produktin dhe me pas te beni pagesen me para ne dore

Detajet per Ring Case Transparent

Ring Case Transparent i ndertuar nga material i dyfishte, PC super rezistent dhe TPU per te absorvuar cdo lloj goditje. I dizenjuar me nje unaze mbajtese estetike dhe nje pllake metalike e cila qendron ne cdo mbajtese magnetike + karikim me wireless.

Materiali
E punuar me material të fortë PC dhe TPU në anë për t'i rezistuar goditjeve dhe rënieve
SHOCKPROOF

Rezistent ndaj cdo goditje deri ne 3 meter lartesi

Karikimi Wireless

PO, suporton karikim me Wireless

Mbrojtje 3mm
3mm i ngritur tek kamerat dhe ekrani
Transport FALAS ne te gjithe Shqiperine & Kosoven