Ring Case me Unaze Mbajtese Model Shockproof

Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve€13,99 Çmimi i rregullt€16,00
Ruaj €2,01

Zgjidh Pajisjen: iPhone 12
Ngjyrë: Sierra Blue
Gjendje
Transport FALAS ne te gjithe Shqiperine & Kosoven

Ne momentin qe merrni porosin mund ta kontolloni produktin dhe me pas te beni pagesen me para ne dore

Detajet per Ring Case

Nese je duke kerkuar per nje mbrojtese telefoni super rezistente dhe diazjn elegant, atehere ky eshte modeli i duhur per ty. Ring Case eshte i ndertuar nga material i dyfishte, PC super rezistent dhe TPU per te absorvuar cdo lloj goditje. I dizenjuar me nje unaze mbajtese estetike dhe nje pllake metalike e cila qendron ne cdo mbajtese magnetike.

Materiali

E punuar me material të fortë PC dhe TPU në anë për t'i rezistuar goditjeve dhe rënieve

SHOCKPROOF

Rezistent ndaj cdo goditje deri ne 3 meter lartesi

Karikimi Wireless

JO, nuk suporton karikim me Wireless

Mbrojtje 3mm

3mm i ngritur tek kamerat dhe ekrani

Transport FALAS ne te gjithe Shqiperine & Kosoven