Kover iPhone SHOCKPROOF

Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve€12,99 Çmimi i rregullt€13,00
Ruaj €0,01
5.0

Zgjidh pajisjen: iPhone 11
Ngjyra: Alpine Green
Gjendje
Transport FALAS ne te gjithe Shqiperine & Kosoven

Ne momentin qe merrni porosin mund ta kontolloni produktin dhe me pas te beni pagesen me para ne dore

Detajet per Shockproof Case

Koveri per iPhone me dizajn 100% Shockproof, i projektuar për të absorbuar cdo lloj goditje dhe për të mbrojtur telefonin tuaj deri ne cepat me delikat. I punuar me material i fortë PC dhe TPU në anësoret. I disponueshem ne 4 ngjyra fantastike
Materiali

E punuar nga material i fortë PC ne pjesen transparente dhe TPU në anësoret për t'i rezistuar cdo goditje.

SHOCKPROOF

Rezistent ndaj cdo goditje deri ne 3 meter lartesi

Karikimi Wireless

PO, suporton karikim me Wireless

Mbrojtje 3mm

3mm i ngritur tek kamerat dhe ekrani

Transport FALAS ne te gjithe Shqiperine & Kosoven

Vleresimet e Klienteve

Vleresuar nga 13 reviews Shkruaj nje vleresim