Kufje me Bluetooth A40 Pro ANC/ENC

Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve$19.00 Çmimi i rregullt$37.00
Ruaj $18.00
0.0

Ngjyra: Black
Gjendje
Transport FALAS ne te gjithe Shqiperine & Kosoven
Ne ofrojmë transport falas ne te gjithe Shqiperine & Kosoven

Rreth kufjeve A50 ANC/ENC

Shijoni muzikën tuaj të preferuar me kufjet A50 Pro, me cilësi mbresëlënëse tingujsh kristal te paster dhe bas të thellë. A50 Pro vijn me teknologjin ANC dhe ENC të anulimit të zhurmave, me mikrofon per thirrjet telefonike dhe një dizajn jashtëzakonisht të rehatshëm.

Modeli

A50 Pro

Dimensionet

Kufjet: 22,5 mm x 22 mm x 19 mm / Kutia: 59,5 mm x 40 mm x 19 mm,

Jetëgjatësia e baterisë

Kufjet: 240 minuta / Stand by: 140 ditë

Pesha

Kufje 4gm / Këllëf 45gm

Anulimi aktiv i zhurmës

PO / ANC e ENC

Lumturia është të dëgjosh këngën e duhur në kohën e duhur
01

Teknologjia ANC

Kufjet A50 Pro vijn me teknologjin e avancuar ANC dhe ENC e cila do të bllokojë të gjithë zhurmat e jashtme dhe do të fokusohet vetem tek tingujt. Cilësia premium e zërit do t'ju bëjë të shijoni muzikën si me asnjë kufje tjetër.

Falë dizajnit estetikisht të bukur dhe komod, kufjet A50 Pro do të përshtaten në mënyrë të përkryer në veshët tuaj dhe falë mbrojtjes me dy shtresa TPU, nuk do ti ndjeni se ndodhen në veshët tuaj.

01

Teknologjia ANC

Kufjet A50 Pro vijn me teknologjin e avancuar ANC dhe ENC e cila do të bllokojë të gjithë zhurmat e jashtme dhe do të fokusohet vetem tek tingujt. Cilësia premium e zërit do t'ju bëjë të shijoni muzikën si me asnjë kufje tjetër.

Falë dizajnit estetikisht të bukur dhe komod, kufjet A50 Pro do të përshtaten në mënyrë të përkryer në veshët tuaj dhe falë mbrojtjes me dy shtresa TPU, nuk do ti ndjeni se ndodhen në veshët tuaj.

FAQ

Pyetjet më të shpeshta.
Ekipi ynë i suportit është në dispozicion 24/7Koha mesatare e përgjigjes: 1 minute