Kufjet me Bluetooth Sport Fit Pro

Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve$19.00 Çmimi i rregullt$25.00
SHITUR

Ngjyrë: E zezë
Transport FALAS ne te gjithe Shqiperine & Kosoven
Ne ofrojmë transport falas ne te gjithe Shqiperine.

Për Sport Fit Pro

Kufjet SportX9 me një dizajn sportiv i cili përshtatet në mënyrë fleksibël me çdo formë veshi, duke i bërë SportX9 zgjedhjen ideale për frekuentuesit e shpeshtë të palestrës dhe atletët e jashtëm. Me nje dizajn jashtezakonisht të rehatshme, 100% të papërshkueshme nga uji, dhe jetegjatesi te bateris deri në 4 orë ne nje karikim te vetem, plus 6 rimbushje të plota nga kasa e kufjeve. 

Modeli

Sport Fit Pro

Dimensionet

Kufjet: 30 mm x 23 mm x 16 mm / Rasti: 75 mm x 40 mm x 30 mm

Jetëgjatësia e baterisë

Kufjet: 280 min/ Rasti: 11 ngarkesa të plota / Standby: 140 ditë

Pesha

Kufjet 4g / Kasa 30g

Anulimi aktiv i zhurmës

PO / ANC dhe ENC

Lumturia është të dëgjosh këngën e duhur në kohën e duhur
01

Projektuar për rehati

SportX9 jane zgjedhja ideale e kufjeve me nje dizajn sportiv te rehatshem i cili pershtatet sipas formes se veshit tuaj. Nuk ka rendesi se sa levizje te shpeshta do te beni gjate stervitjes tuaj, SportX9 do te qendrojn te palevizura dhe nuk do te ndjeni aspak se kufjet jane te vendosura ne veshet tuaj. Fal projektimi 100% Waterproof, rezistent ndaj ujit ose djersitjes nuk do te limitoheni aspak ne perdorimin e SportX9.

01

Projektuar për rehati

SportX9 jane zgjedhja ideale e kufjeve me nje dizajn sportiv te rehatshem i cili pershtatet sipas formes se veshit tuaj. Nuk ka rendesi se sa levizje te shpeshta do te beni gjate stervitjes tuaj, SportX9 do te qendrojn te palevizura dhe nuk do te ndjeni aspak se kufjet jane te vendosura ne veshet tuaj. Fal projektimi 100% Waterproof, rezistent ndaj ujit ose djersitjes nuk do te limitoheni aspak ne perdorimin e SportX9.

FAQ

Pyetjet më të shpeshta.
Ekipi ynë i suportit është në dispozicion 24/7Koha mesatare e përgjigjes: 1 minute