Kover iPhone MagSafe

Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve€13,50 Çmimi i rregullt€15,99
Ruaj €2,49

Zgjidh pajisjen: 12 Pro MAX
Karikues Magnetik: Vetem Kover MagSafe
Gjendje
Transport FALAS ne te gjithe Shqiperine & Kosoven

Ne momentin qe merrni porosin mund ta kontolloni produktin dhe me pas te beni pagesen me para ne dore

Detajet per MagSafe Case

Jepi telefonit mbrojtje totale me koverin MagSafe i perber nga material i fortë PC, i cili nuk zverdhet ose ndryshon ngjyrën gjatë përdorimit. Dizajn 100% Shockproof ndaj cdo goditje.

Materiali

Material PC shume i forte dhe rezistent i cili nuk ndryshon ngjyre gjate perdorimit.

Shockproof

PO, rezistent ndaj cdo goditje deri ne 3 meter lartesi

Karikimi Wireless

PO, suporton karikim me Wireless

Mbrojtje 3mm

3mm i ngritur tek kamerat dhe ekrani

Eshte koha per risit me te fundit