Kover Luksoze iPhone Material Alcantara Italiane

Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve$24.99 Çmimi i rregullt$55.00
Ruaj $30.01
5.0

Zgjidh Pajisjen: iPhone 13 Pro
Ngjyra: Deep Blue
Gjendje
Transport FALAS ne te gjithe Shqiperine & Kosoven
Ne ofrojmë transport falas ne te gjithe Shqiperine.

Detajet per koverin Italian Alcantara

Jepi iPhone-it pamje luksoz vetem me koverin Italian Alcantara, i dizenjuar ne perfeksion me një prekje të butë dhe luksoze te materialit italian Alcantara ne te dyja anet, telefoni juaj do te qendroj plotesisht i sigurte me nje pamje moderne.

Materiali
I veshur me Italian Alcantara ne te dyja anet
Shockproof
PO, absorvon goditje deri ne 3 meter lartesi
Anti-scratch
PO, material Alcantara kundër gërvishtjeve
Karikimi Wireless

PO, suporton karikim me Wireless

Mbrojtje 3mm
3mm i ngritur tek kamerat dhe ekrani
Bëje iPhone-in të dallohet
01

Luxurious Design

Shijoni prekjen luksoze të materialit Italian Alcantara plote elegancë. Dizajn unik i veshur ne te dyja anet per ti dhen telefonit mbrojtje te denje dhe ndjesi te jashtezakonshme ne doren tuaj.

02

3mm Lift

Designed with the protection in mind, the 3mm lift detail ensures both the cameras and the screen are guarded against scratches.

01

Luxurious Design

Shijoni prekjen luksoze të materialit Italian Alcantara plote elegancë. Dizajn unik i veshur ne te dyja anet per ti dhen telefonit mbrojtje te denje dhe ndjesi te jashtezakonshme ne doren tuaj.

02

3mm Lift

Designed with the protection in mind, the 3mm lift detail ensures both the cameras and the screen are guarded against scratches.