Lion Case per iPhone Limited Edition

Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve$22.00 Çmimi i rregullt$25.00
Ruaj $3.00
5.0

Zgjidh pajisjen: iPhone 12
Gjendje
Transport FALAS ne te gjithe Shqiperine & Kosoven
Ne ofrojmë transport falas ne te gjithe Shqiperine.

Detajt per Lion Case

Shijoni një stil unik pa kompromentuar mbrojtjen e telefonit tuaj. Lion Case me nje dizajn prej lëkure i cili ofron një pamje elegante dhe veshje të brendshme me mikrofibër kundër gërvishtjeve dhe tronditjes.

Materiali

Material lekure nga jashte dhe i veshur me mikrofiber nga brenda.

Shockproof

PO, rezistent ndaj cdo goditje deri ne 3 meter lartesi

Karikimi Wireless

JO, nuk suporton karikim me Wireless

Mbrojtje 3mm

3mm i ngritur tek kamerat dhe ekrani

Bëje iPhone-in të dallohet
01

Produkt Ekskluziv

Me nje dizajn prej lëkure i cili ofron një pamje elegante dhe veshje të brendshme me mikrofibër kundër gërvishtjeve dhe tronditjes. 

02

3mm Lift

Projektuar me mbrojtjen në mendje, detaji 3mm lift siguron si kamerat ashtu edhe ekrani janë të ruajtura nga gërvishtjet.

01

Produkt Ekskluziv

Me nje dizajn prej lëkure i cili ofron një pamje elegante dhe veshje të brendshme me mikrofibër kundër gërvishtjeve dhe tronditjes. 

02

3mm Lift

Projektuar me mbrojtjen në mendje, detaji 3mm lift siguron si kamerat ashtu edhe ekrani janë të ruajtura nga gërvishtjet.