Kover iPhone Me Diazjn Mbrojtes Per Kamerat

Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve$13.99 Çmimi i rregullt$15.00
Ruaj $1.01
5.0

Zgjidh Pajisjen: 11 Pro MAX
Ngjyra: Purple
Gjendje
Transport FALAS ne te gjithe Shqiperine & Kosoven
Ne ofrojmë transport falas ne te gjithe Shqiperine.

Detajet per Koverin Lens Protenction

Jepini telefonit tuaj pamje unike dhe mbrojtje totale deri ne cepat me delikat si edhe mbrojtje te dedikuar per lentet e kameres. Dizajn unik me gure tek pjesa e lenteve te kameres dhe i disponueshem ne 4 ngjyra fantastike.
Materiali
Material PC i forte dhe rezistent ne pjesen transparente dhe TPU në anësoret për të absorvuar cdo goditje.
Mbrojtese per Lentet
Po, koveri eshte i dizenjuar me mbrojtese te dedikuara per lentet e kameres
Karikimi Wireless

PO, suporton karikim me Wireless

Mbrojtje 3mm

3mm i ngritur tek kamerat dhe ekrani

Transport FALAS ne te gjithe Shqiperine & Kosoven