Kover iPhone Dizajn Unik Me Gur

Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve$13.00 Çmimi i rregullt$16.00
Ruaj $3.00

Zgjidh Pajisjen: 12 Pro MAX
Ngjyra: Purple
Gjendje
Transport FALAS ne te gjithe Shqiperine & Kosoven
Ne ofrojmë transport falas ne te gjithe Shqiperine & Kosoven.

Rreth rastit të mbrojtjes së lentes xixëlluese

Jo vetem qe do te mbroni telefonin tuaj deri ne cepat me delikat por edhe do ti jepni pamje unike me nje dizajn elegant me gure si asnje tjeter. I disponueshem ne 3 ngjyra fantastike, Silver, Baby Blue dhe Purple. Dizajni me gure eshte ne anesoret e koverit dhe tek lentet e kameres.

Materiali
E punuar me material i cilesis se larte TPU i cili NUK ZVERDHET gjate perdorimit
Mbrojtja e Lense
PO, pjesa e lenteve te kameres eshte e mbuluar
Karikimi Wireless

PO, suporton karikim me Wireless

Dizajn me Gure
PO, pjesa anesore e koverit dhe pjesa e lenteve te kameres eshte e dizenjuar me gure (fiks si ne foto)
Transport FALAS ne te gjithe Shqiperine & Kosoven