Kover iPhone Mbrojtje Totale 360 Model Shockproof

Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve€15,99 Çmimi i rregullt€19,00
Ruaj €3,01
5.0

Zgjidh Pajisjen: iPhone 12
Ngjyra: Graphite
Gjendje
Transport FALAS ne te gjithe Shqiperine & Kosoven

Ne momentin qe merrni porosin mund ta kontolloni produktin dhe me pas te beni pagesen me para ne dore

Rreth rastit 360 iPhone

Jepi telefonit mbrojtje totale deri ne cepat me delikat me koverin 360 Grad. I punuar me material xham i temperuar 500D i cili i ben rezistenc cdo goditje deri ne 3 meter lartesi. Dizajn jashtezakonisht elegant dhe ultra i holle nga te dyja anet e telefonit.

Materiali
E punuar nga material xham i temperuar i fortë për t'i rezistuar cdo goditje deri ne 3 meter lartesi.
SHOCKPROOF

PO, mbrojtje 100% e papërshkueshme nga shoku deri në 3 metra

Karikimi Wireless

PO, suporton karikim me Wireless

Trashësia

Dizajn ultra i hollë dhe i hollë

Transport FALAS ne te gjithe Shqiperine & Kosoven

Vleresimet e Klienteve

Vleresuar nga 10 reviews Shkruaj nje vleresim