Kover iPhone Military Shockproof Dizajn Wallet Per Kartat

Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve€15,00 Çmimi i rregullt€19,00
SHITUR
5.0

Zgjidh pajisjen: 12 Pro MAX
Transport FALAS ne te gjithe Shqiperine & Kosoven

Ne momentin qe merrni porosin mund ta kontolloni produktin dhe me pas te beni pagesen me para ne dore

Detajet per Military Case

Jepi telefonit mbrojtje totale deri ne cepat me delikat. Military Case vjen e pajisur me nje portofol estetik ku mund te vendosni kartat dhe paratë, si dhe një mbajtëse statike të vendosur në anën e pasme te koverit. Mbajeni telefonin tuaj të sigurt dhe sendet tuaja personale të organizuara.

Materiali
E punuar me material të fortë PC dhe një linjë të hollë TPU për të absorvuar goditjet nga lartesit
SHOCKPROOF
PO, 100% Shockproof rezistent ndaj cdo goditje deri ne 3 meter lartesi
Karikimi Wireless
JO, nuk suporton karikim me Wireless
Trashësia
Trashësi e nivelit mesatar
Transport FALAS ne te gjithe Shqiperine & Kosoven

Vleresimet e Klienteve

Vleresuar nga 4 reviews Shkruaj nje vleresim