Sparkling Case per iPhone 15 & Lens Protection

Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve$15.00 Çmimi i rregullt$19.00
Ruaj $4.00

Zgjidh Pajisjen: iPhone 15
Color: Pink
Gjendje
Transport FALAS ne te gjithe Shqiperine & Kosoven
Ne ofrojmë transport falas ne te gjithe Shqiperine & Kosoven

Detajet per Sparkling Case

Eshte e pamundur qe telefoni juaj te mos bjer ne sy me Sparkling Case. Koveri eshte i ndërtuar me material TPU me veti anti-yellowing dhe antibakteriale te cilat sigurojn se telefoni juaj do të qëndrojë i sigurt dhe xixëllues. Gjithashtu vjen i pajisur me setin mbrojtes per lentet e kameres.

Materiali

Materi TPU, anti-e verdhë dhe anti-baktera

Niveli i Mbrojtë

Nivel mesatar i mbrojtjes 

Karikimi me valë

PO, suporton karikim me wireless

Mbrojtje 3mm

3mm i ngritur tek kamerat dhe ekrani

Transport FALAS ne te gjithe Shqiperine & Kosoven