Fluffy iPhone Case Super Soft Material

Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve$13.99 Çmimi i rregullt$16.00
Ruaj $2.01

Zgjidh Pajisjen: iPhone 12 Pro MAX
Color: White
Gjendje
Transport FALAS ne te gjithe Shqiperine & Kosoven
Ne ofrojmë transport falas ne te gjithe Shqiperine & Kosoven

Detajet e Kameres 8MP 4K Full HD

Kamer Sigurie inteligjente me rezolucion Full HD 8MP 4K, Night Vision, pamje me ngjyra të plota dite/nate dhe dizajn 100% Waterproof të papërshkueshëm nga uji, shiu, debora ose stuhit, e pershtatshme per çdo mjedis - Mund te kontrolloni 24/7 cdo ambjent nga telefoni juaj, kamera suporton kartë memorie TF Card deri në 256 GB. E pajisur me PTZ ne dy drejtime dhe aftësinë për të komunikuar përmes kamerës me zë. Fal teknologjive te avancuara kamera do te ju ofroj siguri maksimale në cdo ambjent 24/7, zgjedhja më e mirë!

REZOLUCIONI

E punuar nga material i fortë PC ne pjesen transparente dhe TPU në anësoret për t'i rezistuar cdo goditje.

SHOCKPROOF
PO, kamera është IP66 100% e Papërshkueshme nga uji, shiu, stuhit, ose debora. Ideale për të gjitha mjediset e jashtme
Karikimi Wireless

PO, suporton karikim me Wireless

ME NGJYRA

3mm i ngritur tek kamerat dhe ekrani

AI HUMAN DETECTION
PO, ka teknologjin e avancuar AI te Human-Detection, gjithashtu mund të zgjidhni edhe një zonë specifike për mbikëqyrje.
AI HUMAN TRACKING
PO, mbështet gjurmimin inteligjent të AI Human Tracking dhe ju njofton përmes aplikacionit në kohë reale per cdo levizje ne ambjent
TOW-WAY AUDIO
PO, mund të komunikosh përmes kamerës me zë
REGJISTRIM 24/7

With up to 256GB TF Card support, you can access each environment 24/7

KONTROLL NGA APLIKACIONI
Aplikacionin mund ta shkarkoni ne cdo pajisje telefon/kompjuter Android, IOS, Windows
DISTANCA REGJISTRIMIT
Pamje e qarte regjistrimi deri ne 20 meter distance
2024 New Model | 8MP 4K Full HD