Kufje me Bluetooth G121

Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve€15,00 Çmimi i rregullt€18,00
Ruaj €3,00

Ngjyrë: E bardha
Gjendje
Transport FALAS ne te gjithe Shqiperine & Kosoven

Ne momentin qe merrni porosin mund ta kontolloni produktin dhe me pas te beni pagesen me para ne dore

Rreth G121

G121 vijn me nje dizajn te rehatshem per perdorim afatgjate, pa ndjer bezdi ne veshet tuaj. Nepermjet ekranit dixhital do te keni mundesi te kontrolloni ne kohe reale % e bateris per secilen kufje. G121 kane nje jetegjatesi te bateris deri ne 4 ore ne nje karikim te vetem + 6 karikime te plota nga kasa.
Modeli

G121

Dimensionet

KUFJET: 22,5 mm x 22 mm x 19 mm / KASA: 59,5 mm x 40 mm x 19 mm,

Jetëgjatësia e baterisë

220 Minuta / Koha e gatishmërisë: 168 Minuta

Pesha

Kufje 4gm / Këllëf 45gm

Anulimi aktiv i zhurmës

JO

Lumturia është të dëgjosh këngën e duhur në kohën e duhur
01

Dizajn i rehatshëm

Falë dizajnit ergonomik, kufjet Bluetooth mund të përshtaten dhe të qëndrojnë të fiksuara në vesh edhe me lëvizje intensive. Thjesht hiqni kufjet Bluetooth nga kutia e karikimit dhe ato do të lidhen automatikisht me telefonin tuaj. IP166 i papërshkueshëm nga uji dhe djersitja, i përsosur për stërvitje.

01

Dizajn i rehatshëm

Falë dizajnit ergonomik, kufjet Bluetooth mund të përshtaten dhe të qëndrojnë të fiksuara në vesh edhe me lëvizje intensive. Thjesht hiqni kufjet Bluetooth nga kutia e karikimit dhe ato do të lidhen automatikisht me telefonin tuaj. IP166 i papërshkueshëm nga uji dhe djersitja, i përsosur për stërvitje.

FAQ

Pyetjet më të shpeshta.

Ekipi ynë i suportit është në dispozicion 24/7Koha mesatare e përgjigjes: 1 min