Fshesë Pastrimi me Vakum 65W

Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve$19.99 Çmimi i rregullt$49.00
Ruaj $29.01
4.9

Ngjyra: Black
Gjendje
Transport FALAS ne te gjithe Shqiperine & Kosoven
Ne ofrojmë transport falas ne te gjithe Shqiperine & Kosoven.

Rreth Car Vacuum Cleaner

Pastroni makinën, shtëpinë ose zyrën tuaj me fshesen e vakumit 6.000 PA. Me fuqi pastrimi 65W per te pastruar cdo lloj papastertie, me një dizajn elegant dhe një set prej 3 furçash pastruese për pastrimin e cdo siperfaqe.

Fuqia

Fuqia thithëse 65 W / 6500

Permasat / Pesha

Dimensionet: 280mm * 40mm * 30mm / Pesha: 0.5kg

Jetëgjatësia e baterisë

Koha e punës: 45min / Koha e karikimit: 160min

Aksesorët

Seti me 3 koka pastrimi + Fishe karikimi TypeC + Cante velvet estetike

Filtrat

Filtër te trefisht HEPA + filtër inox + filtër sfungjeri

Pastrim eficient dhe estetik
01

65W Fuqi Pastrimi

Fshesa ka nje fuqi pastrimi te jashtezakonshme prej 65W e cila pastron cdo lloj papastertie te cdo madhesia, vjen e pajistur me 3 koka pastrimi te ndryshme te cilat pastrojn deri ne cepat me te larget. Koha e pastrimit eshte 45 minuta ne nje karikim te vetem. Fal dizajnit elegat dhe estetik, mund ta merrni me vete kudo ne canten estetike material velvet.
E pajisur me filtra te trefishte per te filtruar 99.99% te pluhurave dhe per te siguruar jetegjatesi nder vite te motorrit. Te gjithe filtrat mund te pastrohen dhe te lahen lehtesisht.

01

65W Fuqi Pastrimi

Fshesa ka nje fuqi pastrimi te jashtezakonshme prej 65W e cila pastron cdo lloj papastertie te cdo madhesia, vjen e pajistur me 3 koka pastrimi te ndryshme te cilat pastrojn deri ne cepat me te larget. Koha e pastrimit eshte 45 minuta ne nje karikim te vetem. Fal dizajnit elegat dhe estetik, mund ta merrni me vete kudo ne canten estetike material velvet.
E pajisur me filtra te trefishte per te filtruar 99.99% te pluhurave dhe per te siguruar jetegjatesi nder vite te motorrit. Te gjithe filtrat mund te pastrohen dhe te lahen lehtesisht.

FAQ

Shikoni pyetjet më të zakonshme që bëjnë klientët tanë.

Ekipi ynë i suportit është në dispozicion 24/7Koha mesatare e përgjigjes: 1 minute